Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRÁCE VOLÁ .. :))

16. 9. 2013
 

                                                                          

                              

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kydání a zametání a sláma

(Petra, 9. 10. 2013 19:50)

Vzala jsem vidle vozík a šla jsem do stáje. Ještě jsem rychle vyvedla koně na louku abych toho ztihla co nejvíce a začala jsem kydat. Vyházela jsem všechny kobyláky a mokrou slámu. Všechno jsem vyvážela do zadu na hnoj.Potom jsem do všech boxů dala čistou slámu a rozházela jí po boxech. Uklidila jsem vidle vozík a vzala jsem si metlu a vše po sobě pozametala . A pokropila.

Kydání a zametání a sláma

(Petra, 9. 10. 2013 19:46)

Vzala jsem vidle vozík a šla jsem do stáje. Ještě jsem rychle vyvedla koně na louku abych toho ztihla co nejvíce a začala jsem kydat. Vyházela jsem všechny kobyláky a mokrou slámu. Všechno jsem vyvážela do zadu na hnoj.Potom jsem do všech boxů dala čistou slámu a rozházela jí po boxech. Uklidila jsem vidle vozík a vzala jsem si metlu a vše po sobě pozametala . A pokropila.

for stella

(Petra, 25. 9. 2013 21:32)

+50 stoonu

Kydání

(Stella, 25. 9. 2013 17:28)

Petra mi řekla, že by bylo potřeba vykydat obě stáje a že jestli chci tak mi může pomoct. Ráda jsem pomoc příjmula. Obě jsme si vzaly vidle a lopaty a šly jsme kydat- já velkou stáj a Peťka malou. Když jsem měla vykydáno, šla jsem nakopat spoooustu slámy. Každému koníkovi jsem dala do boxu slámu a pěkně ji načechrala, aby to ti koníčci měly pohodlné, kdyby by si lehli. U happy v boxu jsem našla její červenou ohlávku a tak jsem ji pověsila na háček. Potom jsem odnesla vidle a lopatu a pořádně jsem ve stáji před ní taky pozametala.

Kydání

(Stella, 21. 9. 2013 14:06)

Po obědě jsem šla do stáje za Happyinkou. Když jsem ji vyčistila šla jsem jezdit bez sedla. Po ježdění jsem Hap vyčistila a pustila ji na louku. Potom jsem vzala vidle, lopatu a kolečka ašla jsem kydat. Vykydala jsem velkou stáj a potom i malou. Hnůj mi pomáhala vyvážet Ivča, která mi taky pomohla s kydáním. V boxe od Alexandra jsem našla jeho tmavě modrou ohlávku, kterou jsem pověsila na háček jeho boxu. Potom jsem ještě zametla před stájí a boxy. Uklidila jsem vidle, lopatu a kolečka šla namazat sedlo od Happy.

Re: Kydání

(Petra, 23. 9. 2013 19:37)

Super :))) Stellí ,, Připišu ti 40 Stoonu

Re: Kydání

(Peťa, 23. 9. 2013 19:39)

+ 20 Stoonu

Nastýlání slámy

(Stella, 21. 9. 2013 14:23)

Když jsem všude vykydala, vzala jsem si vidle a šla jsem "kopat" slámu. Když jsem nakopala dost slámy, "tlačila" jsem ji do velké stáje. Slámy jsem měla málo, a tak jsem ještě dokopala další kupu, kterou jsem dala taky do velké stáje. Potom jsem nakopala třetí velkou kupu a tlačila jsem ji do malé stáje. Tam jsem ji rozházela do všech boxů. Potom jsem uklidila vidle a vyměnila jsem je za koště. Tím jsem zametla v obou stájích i před nimi.

Dodělávaní Práci

(Majitelka, 18. 9. 2013 18:48)

Dneska jasem přišla ze školy ke koním , a v boxích měli kobyláky a počuranou slamu a tam jsem je vykydala , a pak jsem jím nakopala slámu a poté podestlala všechny koně : Holky Nakrmila jsem vám i koně :)

Pavučiny

(Stella, 17. 9. 2013 19:30)

Když jsem byla za mojí Happy, tak jsem si všimla, že na stropu i kolem oken a dveří je spooooustu pavučin. Řekla jsem si, že je smetu. Vzala jsem kýbl a nalila jsem do půlky vodu a potom jsem vzala ještě smeták. Smeták jsem ponořila do vody a začala smétat pavučiny. Potom jsem vyměnila vodu v kýbli a pozametala jsem pavučiny i ve velké stáji. Při smétání jsem zabila nespočet pavouků :). Potom jsem ještě pozametala obě stáje. Na začátku jsem se pavouků dost štítila, ale teď už moc ne.
( Neříká ti to něco, Péťo:o))

Re: Pavučiny

(Peťa, 17. 9. 2013 20:11)

Uplně nás příběh :DDD + 15 ST

Připišu ti St Stelli

(Petra, 17. 9. 2013 17:58)

Dobře stello připíšu ti 55 Stoonu :)

Kydání všech boxů

(Stella, 17. 9. 2013 17:52)

Vzala jsem vidle a šla do stáje. Ještě jsem vyvedla Happy na louku a začala jsem kydat. Vyházela jsem všechny kobyláky a mokrou slámu. Všechno jsem vyvážela do zadu na hnůj.Potom jsem do všech boxů doplnila čistou slámu. Uklidila jsem vidle.

Připis Stoon Ivě

(Majitelka JK-Funny, 17. 9. 2013 13:45)

Ivčo , přípíšu ti 55 Stoonu :) Můžeš jsi něco koupit v JK-Funny Obchodě

Kydání,louka,úklid

(Ivča, 17. 9. 2013 13:43)

Přišla jsem ze školy do stáje.Zeptala jsem se majitelky s čím můžu pomost.Řekla mi, že mám jít jezdit a potom vykydat.Když jsem dojezdila postarala jsem se o Alexandra, a šla kydat.Vyvedla jsem všechny koně na louku a dolila jim vodu.Vykydala jsem malou i velkou stáj a uklidila pohozené ohlávky a parelky.Potom jsem srovnala nářadí.